Мір’ям-Фейґа Бунімович про побутування української культури в Ізраїлі

feyga.jpg

 

Ізраїльська культурологиня й перекладачка з України Мір’ям-Фейґа Бунімович, випускниця Національного університету «Києво-Могилянська академія», розповіла «Громадському радіо» про історію створення сучасного івриту, особливості розвитку цієї мови в Ізраїлі, специфіку вивчення івриту в ульпанах новими репатріантами, досвід збереження особистого зв’язку з Україною і українською культурою та українську складову ізраїльського громадського життя.

Українська асоціація юдаїки вітає з 70-ю річницею проголошення Держави Ізраїль

Ashkelon-kids-YH-flash90.jpg

 

Сьогодні виповнюється 70 років із дня проголошення Держави Ізраїль. Ізраїльські університети займають високі місця у світових рейтингах. Науковці з Ізраїлю регулярно здійснюють важливі відкриття, за що удостоюються у світі престижних премій. Крім того, упродовж багатьох років ізраїльські академічні центри займають провідні позиції в галузі єврейських студій, встановлюючи стандарт для досліджень цієї проблематики.

Щорічний рецензований журнал «Judaica Ukrainica» запрошує до подання публікацій у том 7 (2018)

logoJU_0.jpg

 

У журналі публікуються статті, першоджерела і рецензії на дослідження з юдаїки. Окремо, для спеціальної рубрики, з нагоди 70-річчя Держави Ізраїль, приймаються статті з ізраїлезнавства (включно з переддержавним періодом, історією сіонізму тощо).

Матеріали (англійською, українською або російською мовами) приймаються до 1 травня 2018 року на електронну адресу judaicaukrainica@gmail.com.