Проєкт бібліографічної бази «Єврейські студії в незалежній Україні» презентовано в Одесі

2026-03-13

 

 

11 березня 2026 року в Одеській національній науковій бібліотеці (ОННБ) відбулася презентація проєкту бібліографічної бази «Єврейські студії в незалежній Україні», який реалізує Українська асоціація юдаїки.

Презентацію модерувала Євгенія Бережок (завідувачка відділу краєзнавства «Одесика» ОННБ). Проєкт представили президент УАЮ Віталій Черноіваненко (онлайн) і віцепрезидент УАЮ Сергій Гірік.

Доповідачі розповіли про задум бази, її особливості порівняно з іншими бібліографічними ресурсами з єврейських студій, принципи добору представлених видань і специфіку пошуку.

Серед учасників заходу (зокрема шляхом долучення онлайн) були співробітники різних відділів ОННБ, інших бібліотек України, Єврейського музею Одеси, науковці та громадські діячі.

 

Публікація підготовлена в рамках партнерського проєкту з UNESCO Ukraine за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю ГО «Українська асоціація юдаїки» і не обов’язково відображає позицію ЮНЕСКО і Європейського Союзу.

Фото: Одеська національна наукова бібліотека