Оголошено набір на магістерську програму з юдаїки в НаУКМА у 2024 році

2024-05-07

 

Фото_загальне_1.jpg

 

Хочете стати дослідником єврейської історії й культури або просто здобути знання з історії євреїв України й Центрально-Східної Європи загалом?

Триває реєстрація на іспит із англійської мови для вступу на магістерську програму з юдаїки

2020-05-27

 

Poster_MP.jpg

 

Нагадуємо, що до 5 червня триває реєстрація для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної (англійської) мови, який є обов’язковим для вступників на магістерську програму з юдаїки в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Іспит із англійської мови на магістерську програму з юдаїки в НаУКМА

2020-05-13

 

MP-vstup-2020_1_0.png

 

12 травня розпочалася реєстрація для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної (англійської) мови, який є обов’язковим для вступників на магістерську програму з юдаїки в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Оголошено набір на магістерську програму з юдаїки в НаУКМА у 2020 році

Фото_загальне_1.jpg

 

Національний університет «Києво-Могилянська академія» оголошує про початок чергового набору на першу в Україні магістерську програму з єврейських студій.

Іспити на додатковий набір магістерської програми з юдаїки в НаУКМА

фото

 

На сайті приймальної комісії НаУКМА оприлюднено розклад іспитів у межах додаткового набору на магістерські програми.

Для вступників на магістерську програму з юдаїки іспити відбудуться в такі дні:

Додаткова сесія вступних іспитів на магістерську програму з юдаїки в НаУКМА

Випуск магістрів

 

Нагадуємо, що 22–24 липня 2019 року відбудеться додаткова сесія вступних іспитів на магістерську програму з юдаїки в НаУКМА:

22 липня о 10:00 – додаткова сесія додаткового фахового вступного випробування (реєстрація у Приймальній комісії НаУКМА до 13:00 20 липня);

Починається реєстрація на іспит для неісториків для вступу на магістерську програму з юдаїки в НаУКМА

загфото

 

Нагадуємо, що триває вступна кампанія на магістерську програму з юдаїки в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

У 2019 році діє ранній набір, тож реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з англійської мови та складання додаткових фахових вступних випробувань відбудуться у травні.

Оголошено набір на магістерську програму з юдаїки в НаУКМА у 2019 році

загфото

 

Національний університет «Києво-Могилянська академія», Асоціація єврейських організацій та общин України (Ваад України) і Українська асоціація юдаїки оголошують про початок набору на першу в Україні магістерську програму з юдаїки.