Член УАЮ Юрій Радченко отримав премію від Центру Леоніда Невзліна

Радченко

 

10–11 квітня 2019 року в Єрусалимі відбулася наукова конференція «Totalitarianism in Communist-Era Europe Reconsidered», організована Центром Леоніда Невзліна з вивчення російського та східноєвропейського єврейства Єврейського університету в Єрусалимі за підтримки Фонду Надав (Nadav Foundation).

Під час заходу відбулося вручення премії Міжнародного конкурсу на найкращу наукову публікацію про євреїв та не-ліберальні режими у Східній Європі після 1917 року (International competition for an outstanding scholarly publication on Jews and Illiberal Regimes in Eastern Europe after 1917).

 

Радченко

 

Премію за найкращу наукову статтю отримав член УАЮ, кандидат історичних наук, директор Центру дослідження міжетнічних відносин Східної Європи Юрій Радченко. Відзначено було його працю «The Organization of Ukrainian Nationalists (Mel’nyk Faction) and the Holocaust: The Case of Ivan Iuriiv», оприлюднену в журналі «Holocaust and Genocide Studies» (2017, vol. 31, no. 2, p. 215–239). Ця публікація є частиною поточного дослідницького проекту науковця, який наразі працює над монографією «Андрій Мельник: історія життя лідера ОУН і пам’ять про нього та його рух».

УАЮ вітає Юрія Радченка зі здобуттям престижної нагороди та зичить подальших наукових успіхів.

Фото надано Юрієм Радченком