Делегація УАЮ відвідала Калуш із робочим візитом

Калуш

 

15 квітня 2019 року спільна делегація Української асоціації юдаїки, магістерської програми з юдаїки НаУКМА та Асоціації єврейських організацій та общин (Вааду) України перебувала в Калуші (Івано-Франківська область) із офіційним візитом.

До складу делегації ввійшли президент УАЮ, співкерівник магістерської програми з юдаїки НаУКМА Віталій Черноіваненко, співпрезидент Вааду України Йосиф Зісельс, членкиня УАЮ, викладачка магістерської програми з юдаїки НаУКМА Таїса Сидорчук і член УАЮ Віталій Обревко.

Під час поїздки відбулися зустрічі з калуським міським головою Ігорем Матвійчуком та іншими представниками місцевої влади і єврейської громади. Обговорювалася ініціатива Вааду України організувати влітку 2019 року епіграфічну експедицію на єврейському цвинтарі міста. Участь в експедиції братимуть студенти магістерської та слухачі сертифікатної програм із юдаїки Національного університету «Києво-Могилянська академія» в рамках літньої практики.

У межах візиту учасники делегації провели прес-конференцію. Йосиф Зісельс прочитав лекцію та презентував книгу Ініціативної групи «Першого грудня» «Слово про свободу й відповідальність».

Фото: Калуська міська рада